Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Kępicach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Inwestor Zastępczy Obsługa Inwestycji Budowlanych Radosław Posmykiewicz zaprasza do udziału w postępowaniu na Budowę trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz dwóch budynków usługowo-mieszkalnych w miejscowości Kępice

Inwestor Zastępczy
Obsługa Inwestycji Budowlanych
Radosław Posmykiewicz

zaprasza do wyrażenia zainteresowania na złożenie oferty w zakresie zadania pn:
 

„Pełnienie funkcji Generalnego Wykonawcy przy realizacji inwestycji polegającej na budowie trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz dwóch budynków usługowo-mieszkalnych w miejscowości Kępice”

 

W załączeniu wzór oświadczenia o zachowaniu poufności, którego podpisanie i odesłanie jest niezbędne do przekazania Państwu szczegółowych wymagań ofertowych wraz z załącznikami, które będą niezbędne do przygotowania przez Państwa oferty w niniejszym postępowaniu.

W przypadku wykazania przez Państwa zainteresowania na złożenie oferty, prosimy o przesłanie skanu podpisanego oświadczenia o zachowaniu poufności do dnia  28.09.2017 r. (czwartek) na adres e-mail: iz@kepice.pl do godziny 15.00. Jednocześnie prosimy o przesłanie oryginału oświadczenia drogą pocztową na adres: Obsługa Inwestycji Budowlanych Radosław Posmykiewicz, ul. Konwaliowa 21, 46-251 Kobylnica.

 

Jednocześnie informujemy, że oświadczenie powinno zostać podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentacji Państwa firmy.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Aleksandra Szul-Młoczyńska 26-09-2017 10:14
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 26-09-2017
Ostatnia aktualizacja: Aleksandra Szul-Młoczyńska 26-09-2017 10:14